Electrolux představuje první myčku nádobí ComfortLift na světě

Electrolux

27.03.2017

Lucie Krejbichová


Společnost Electrolux představuje nové, unikátní modely myček značky Electrolux s nadzvedávacím mechanismem spodního koše myčky. To znamená, že už se k myčce nebudete muset při manipulaci s nádobím ohýbat tak jako dřív. Díky tomuto jedinečnému mechanismu jsou nové myčky ComfortLift® a praktické a jejich používání je pohodlné a snadné.

Díky přítomnosti svých spotřebičů v téměř 50 % michelinských restaurací v Evropě má Electrolux jedinečný přehled o tom, co je v těch nejnáročnějších kuchyních světa požadováno. Má tedy možnost tyto požadavky splnit a adaptovat produkty pro profesionály na produkty pro domácnost. Díky tomu teď Electrolux představuje myčku ComfortLift®.

Myčka Electrolux ComfortLift® je díky nadzvedávacímu mechanismu spodního koše jedinečná na trhu, protože vám zajišťuje méně ohýbání při vkládání a vyklízení nádobí,“ říká Pavel Voska, Produktový manažer vestavných spotřebičů společnosti Electrolux.

Instalace myčky přímo na podlahu je nejčastější, proto je potřeba se při manipulaci s ní neustále ohýbat naprosto nezbytná a vnímaná jako frustrující. Navíc z toho mohou při častém užívání spotřebiče bolet záda. Myčka ComfortLift® je důkazem toho, že Electrolux rozumí potřebě vytvářet produkty, které jsou ergonomické a odpovídají na každodenní potřeby svých zákazníků.

Flexibilní manipulace s nádobím – jedinečná inovace

Myčka ComfortLift® je první svého druhu a nabízí nejpříjemnější přístup k nádobí v myčce. Unikátní nadzvedávací mechanismus vždy nadzvedne spodní koš myčky blíž k vám, tudíž vám usnadní naskládání i vyskládání nádobí. Spodní koš se i s nádobím vysune do optimální pozice tlumeně a nadzvednutí koše je zčásti zautomatizované, jelikož stačí lehce stisknout integrovanou páčku v čelní části a mechanismus vám už pomůže koš dostat vzhůru.

S mechanismem ComfortLift® jsou momentálně k dispozici tři modely myček Electrolux: ESL7540ROESL7845RA a ESL7740RO. Jedná se o myčky RealLife®, které vždy zazáří vynikajícími výsledky. Bez ohledu na to, co do myčky nádobí vložíte – od největších, nejšpinavějších hrnců a pánví až po nejkřehčí sklo. Disponují satelitním ramenem, takže se voda dostane rovnoměrně na všechna místa, a to i mezi těsně naskládané nádobí. Můžete tedy nádobí skládat dle potřeby. Dalšími výhodami myček RealLife® jsou úchytky SoftGrip, které ochrání veškeré vaše křehké sklo během celého mycího cyklu, senzor čistoty vody, vnitřní osvětlení či samostatná vyjímatelná zásuvka na příbory (s výsuvy ComfortRails). U myček RealLife® také najdete funkci TimeBeam, která vám během mytí promítá zbývající čas cyklu na podlahu, či systém PerfektFit, který kombinuje mechanismus posuvných dvířek s inteligentním posuvným kloubem, což umožňuje jejich velmi snadnou instalaci. Myčky nádobí se také pyšní invertorovým motorem, na který poskytuje značka Electrolux prodlouženou desetiletou záruku.

Myčka Electrolux ComfortLift® byla oceněna prestižní mezinárodní zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za nejlepší produktový design. (DŮLEŽITÉ – INFORMACI O VÝHŘE CENY RED DOT NELZE KOMUNIKOVAT DO 3. 4. 2017)

Myčky Electrolux ComfortLift® budou k zakoupení od 15. 4. 2017.

Electrolux Group je přední světová společnost vyrábějící spotřebiče, která již více než 100 let formuje bydlení k lepšímu. Znovu objevujeme chuť, péči a pohodu pro miliony lidí a vždy se snažíme být v čele udržitelnosti prostřednictvím našich řešení a činností. V rámci naší skupiny předních značek spotřebičů, včetně Electrolux, AEG a Frigidaire, prodáváme výrobky pro domácnost na přibližně 120 trzích ročně. V roce 2023 dosáhla společnost Electrolux Group obratu 134 miliard SEK a zaměstnávala 45 000 lidí po celém světě.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies