Moderní profil pro vchodové dveře

Deceuninck

19.04.2021

Markéta Rejmonová

Vchodové dveře jsou vstupní branou do domu, proto by měly mít reprezentativní design, ale musí být také kvalitní a bezpečné. Profilový systém Elegant, který se vyrábí ve dvou variantách – se standardní ocelovou výztuží nebo s využitím technologie ThermoFibra, tyto požadavky bez problémů splňuje.

Nový systém vchodových dveří Elegant ThermoFibra Infinity 76 X je jediným systémem s integrovanou technologií dlouhých skelných vláken bez ocelové výztuže. Kombinace technologie ThermoFibra s výztuží Forthex v rámu vede k podstatnému zlepšení hodnoty součinitele prostupu tepla na Uf = 0,97 W/m2K. Dveře se vyznačují štíhlým a moderním provedením, lze v nich použít výplň až do tloušťky 67 mm. Navíc je hmotnost těchto dveří v porovnání s vchodovými dveřmi Elegant s ocelovou výztuží o 39 % nižší. Vynechání výztužné komory umožňuje zlepšení tuhosti profilu a stability. Pro dveře je k dispozici bezbariérový práh s minimální výškou (20 mm) pro plynulý vstup do domu.

S oběma typy vchodových dveří Elegant (s ocelovou výztuží i bez) lze realizovat prvky až do velikosti 2,5 m. Více se dočtete na https://elegant.deceuninck.com/cs/.

Deceuninck Group je přední evropský výrobce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů s parametry pro nízkoenergetické a pasivní bydlení. Zaměřuje se také na výrobu stavebních systémů, zejména fasádních obkladů a teras. Skupina Deceuninck se řadí mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 20 zemích Evropy (včetně Ruska a Turecka), dále v Severní i Jižní Americe, Asii a Austrálii.

Česká pobočka Deceuninck, spol. s r. o. (dříve Inoutic/Deceunink, spol. s r. o.), byla založena roku 1993. Na na českém, slovenském a maďarském trhu tedy úspěšně působí už více než 25 let. Zajišťuje prodej, marketing, technickou podporu a zákaznický servis okenních a dveřních systémů – Eforte, Prestige a Arcade, novinky Elegant i stavebních systémů, jako jsou terasy z kompozitního materiálu Twinson či hliníkové fasádní obklady Premium.

https://www.deceuninck.cz/
Markéta Rejmonová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]