Robotický vysavač PURE i9.2: Úklid přesně na míru

Electrolux

20.09.2019

Lucie Krejbichová

Nový robotický vysavač Pure i9.2 navazuje na úspěchy předchozího modelu Pure i9. Stejně jako on snímá celý prostor, a tak se obratně vyhne všem překážkám a vysaje i těžko přístupná místa. Nová generace robotických vysavačů zkrátka využívá všech silných stránek svého předchůdce, nově však přichází s vyšší dobou chodu, silnějším výkonem na všech typech podlah, novou nabíjecí stanicí a uživatelsky přívětivější aplikací.

Před vysáváním není potřeba odstraňovat žádné předměty z podlahy. Laserový a kamerový systém mapuje místnost, snímá polohu nábytku a dalších objektů. Pracuje s milionem měřicích bodů za vteřinu, čímž získává přesné a jasné informace o každé místnosti. 

Pure i9.2 lze ovládat pomocí mobilní aplikace v českém jazyce. Nutností je mít pouze k dispozici připojení k internetu. Poté už stačí nastavit přesné dny v týdnu a čas vysávání. Robot provede úklid za vás, aniž byste museli být doma.

Mobilní aplikace vás průběžně informuje o stavu úklidu v jednotlivých pokojích. Současně lze v aplikaci vytvořit zóny, ve kterých se má, nebo naopak nemá uklízet. Vysavač tak může věnovat zvýšenou pozornost například prostoru pod jídelním stolem a ten každý den vysát, zatímco zbylé místnosti vysaje obden.

Robotický vysavač si pamatuje rozvržení vaší domácnosti až ve třech interaktivních mapách i na různých patrech. Rozpozná tak, ve které místností se zrovna nachází, a upraví vysávání na míru danému prostředí.

Díky trojúhelníkovému tvaru Trinity™ zaručí Pure i9.2 čistotu doslova v každém koutu, navíc se bez obtíží dostane i do těžce přístupných míst podél stěn, aniž by uvízl.

Díky vysokokapacitním akumulátorům dokáže model PI92-6DGM pracovat v minimálním režimu až 120 minut v závislosti na vysávaném povrchu. Pokud by se během režimu vysávání vybil, vrátí se sám do designové nabíjecí stanice. Díky inteligentnímu systému nabíjení se však nabije jen do té míry, aby byl schopen naplánovaný úklid dokončit, navíc pokračuje v práci přesně tam, kde přestal. Po dokončení úklidu se opět vrátí do stanice a dobije se. Vždy tak dotáhne úklid k dokonalosti.

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]