Smažení jinak, zdravě!

AEG

19.06.2020

Lucie Krejbichová

Smažená jídla mají rozhodně svoji nezaměnitelnou chuť. Dopřejte si křupavé krokety, hranolky nebo zeleninu s indukčním, plynovým či elektrickým sporákem AEG a novou technologií AirFry, která umožňuje horkému vzduchu péct pokrmy ze všech stran, pouze s kapkou oleje. Smažené jídlo bez zbytečného množství oleje si tak budete moci užívat skutečně bez výčitek.

Křupavé pokrmy bez oleje

Užijte si výhod fritézy, aniž byste potřebovali další spotřebič. Kombinace technologie AirFry a perforovaného plechu s malými otvory umožňuje dosáhnout chuti a textury smažených potravin bez oleje. Horký vzduch se dostane k potravinám ze všech stran a všechny pokrmy tak budou křupavé a zdravější než při klasickém smažení. Je tak ideální pro přípravu hranolek, kroket, zeleniny nebo kuřecích křidélek.

Přidejte páru pro ty nejkřupavější výsledky

Kromě všech standardních funkcí je tento sporák u některých modelů vybaven i technologií SteamBake, která přidá na začátku procesu pečení páru a lze ji tak využívat například ke kynutí. Pára navíc uchová těsto na povrchu vlhké, čímž se vytvoří zlatavá a chutná kůrka, zatímco jeho střed zůstává měkký a vláčný. Pomocí páry lze i zavařovat a vychutnávat si tak domácí kompoty po celý rok. 

Rychlá a přesná kontrola nad teplotou

Sporáky s technologií AirFry jsou na českém trhu k dostání s plynovou, sklokeramickou i indukční varnou deskou.

Plynové sporáky AirFry: CKB56470BW, CKB56470BW

Sklokeramické sporáky AirFry: CCB6441BBM, CCB56470BX, CCB56470BW, CCB56471BW

Indukční sporáky AirFry: CIB6441ABM, CIB56470BX

Na českém a slovenském trhu jsou dostupné také sporáky Electrolux s technologií Airfry: EKI54970OX, EKC54972OX, EKK64991OX, EKK54970OX

Electrolux je přední světová společnost vytvářející spotřebiče, které již více než 100 let formují život svých zákazníků k lepšímu. K naší misi za lepší život neodmyslitelně patří i náš závazek přinášet důmyslně navržená, inovativní, a hlavně udržitelná řešení. Pod našimi značkami Electrolux, AEG a Frigidaire prodáváme každý rok přibližně 60 milionů domácích spotřebičů ve více než 120 zemích světa. V roce 2020 měla společnost Electrolux tržby 116 miliard SEK a zaměstnávala 48 000 lidí po celém světě.

https://www.aeg.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies