V chladničkách Electrolux jsou všechny suroviny přehledně a vždy na dosah

Electrolux

27.11.2019

Lucie Krejbichová

K Vánocům neodmyslitelně patří dobrá nálada, spokojenost celé rodiny a výtečné jídlo. Ať už se jedná o salát, mléčné výrobky či maso, správné uskladnění je pro jednotlivé ingredience zkrátka základ. Nová chladnička Electrolux řady 800 FLEX NoFrost vás oslní nejen svým velkorysým prostorem, ale i důvtipnými způsoby uchování potravin.

Každá ingredience vždy po ruce

Inovativní police SpinView pro vestavné chladničky Electrolux se otáčí o 360 stupňů a pohodlně přináší vše zezadu dopředu. Nabízí tak snadný přístup i k potravinám uloženým v těch nejzazších koutech chladničky, což se hodí nejen po náročném vánočním nákupu.

Přizpůsobte si ukládání potravin

Systém CustomFlex® vám dává volnost při ukládání potravin. Vyjímatelné přihrádky na dvířkách chladničky jsou různě velké a můžete je libovolně přeskládávat podle potřeby nebo dát zcela pryč. Všechny ingredience na bramborový salát tak budou mít své místo.

Uzpůsobitelný prostor s FlexiShelf

S policí FlexiShelf můžete přeorganizovat vnitřní prostor chladničky, jakkoliv vám to v danou chvíli vyhovuje. Pohyblivou poloviční polici lze plně nebo napůl vysunout, aby se vytvořilo místo i pro větší suroviny v chladničce. Díky tomu můžete vždy snadno uchovávat i vysoké lahve přichystané na štědrovečerní přípitek či kreativní dezert servírovaný ve vysoké sklenici.

Electrolux Group je přední světová společnost vyrábějící spotřebiče, která již více než 100 let formuje bydlení k lepšímu. Znovu objevujeme chuť, péči a pohodu pro miliony lidí a vždy se snažíme být v čele udržitelnosti prostřednictvím našich řešení a činností. V rámci naší skupiny předních značek spotřebičů, včetně Electrolux, AEG a Frigidaire, prodáváme výrobky pro domácnost na přibližně 120 trzích ročně. V roce 2023 dosáhla společnost Electrolux Group obratu 134 miliard SEK a zaměstnávala 45 000 lidí po celém světě.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies