Vysavač Electrolux Pure C9: Nejtišší člen rodiny bezsáčkových vysavačů

Electrolux

28.03.2019

Lucie Krejbichová

Elegantní řada Pure vysavačů Electrolux se dočkala nového přírůstku do své výkonné rodiny. Bezsáčkový vysavač Pure C9 nabízí sedmistupňovou filtraci s doživotním 3D filtrem, který umožňuje jedinečný výkon s minimální ztrátou sací síly. Důraz byl mimo vysokou kvalitu filtrace kladen i na nebývale tichý provoz.  Nejtišší bezsáčkový vysavač v řadě společnosti Electrolux vás ani ostatní členy domácnosti tak nežádoucím hlukem rozhodně rušit nebude.

Špičkový výkon 4A se systémem PureFlow Silent

Vysavač Pure C9 je v současné době nejlepším
a nejtišším bezsáčkovým vysavačem značky Electrolux. Ve srovnání se svým předchůdcem Electrolux UltraCaptic nabízí až 4x tišší vysávání. „Jeho přibližná hlučnost je pouhých 72 decibelů. Při úklidu tak můžete telefonovat nebo poslouchat svou oblíbenou muziku,“ doplňuje Roman Šebl, vedoucí prodeje divize malých domácích spotřebičů společnosti Electrolux.

Dlouhodobá účinnost

Revoluční 3D filtr je důležitou součástí plně uzavřeného filtračního systému a při vysávání umožňuje jedinečný výkon s minimální ztrátou sací síly. Sedmistupňový filtrační systém představuje pokročilou filtraci prachových mikročástic a zaručuje vypouštění pouze čistého vzduchu zpět do vaší domácnosti.

Doživotní filtr a nenáročná údržba bez sáčků

Vysavač Electrolux Pure C9 přichází s exkluzivním doživotním filtrem, který není při běžném provozu nutné měnit. Objemná nádoba na prach a snadný přístup k filtru zajišťují rychlou a bezproblémovou údržbu. Odpadá tak starost s nákupem sáčků a nutnost jejich nehygienického a častého vyprazdňování.

Snadné manévrování po místnosti

Mimořádně velká zadní kolečka a o 360o otočné přední kolečko představují způsob, jak se pohybovat během vysávání bez nepříjemných nárazů do okolního nábytku. Svoboda pohybu je podpořena dvanáctimetrovým akčním rádiem. Spotřebič tak není potřeba příliš často přepojovat do jiné zásuvky.

Electrolux je přední světová společnost vytvářející spotřebiče, které již více než 100 let formují život svých zákazníků k lepšímu. K naší misi za lepší život neodmyslitelně patří i náš závazek přinášet důmyslně navržená, inovativní, a hlavně udržitelná řešení. Pod našimi značkami Electrolux, AEG a Frigidaire prodáváme každý rok přibližně 60 milionů domácích spotřebičů ve více než 120 zemích světa. V roce 2020 měla společnost Electrolux tržby 116 miliard SEK a zaměstnávala 48 000 lidí po celém světě.

https://www.electrolux.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies