doblogoo

Poslouchejte ode dneška bezplatné Spotify Free na hudebním systému Sonos

Sonos

Publikováno: 14. 11. 2019
Autor: Markéta Topolčányová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Od dnešního dne je možné streamovat hudbu ze Spotify Free na hudebním systému Sonos, a to prostřednictvím bezplatné aktualizace softwaru. Spotify Free přináší svým uživatelům možnost vychutnat si tu nejlepší hudbu ze Spotify, v té nejlepší kvalitě od Sonos. Zároveň Sonos nabízí svobodnější a mnohem větší výběr než dříve.

 

Zařaďte si na playlist nejlepší vánoční hity a přehrávejte je přes Sonos One SL, výkonný bezdrátový domácí reproduktor bez mikrofonu (5 190 Kč).

Nebo pokud se chystáte trávit vánoční svátky u svých přátel či příbuzných, kteří nevlastní multi-room Sonos, vezměte s sebou Sonos Move, odolný inteligentní reproduktor napájený z baterie pro poslech uvnitř i venku (10 490 Kč).

Spotify Free na systému Sonos nabízí:

  • Přístup do celého hudebního katalogu Spotify a náhodné přehrávání v něm, což usnadní přehrávání hudby, podcastů a mnoho dalšího.
  • Uživatelé budou mít také přístup do 15 playlistů vytvořených na míru přímo posluchači, například Discover Weekly, Release Radar a Daily Mix nebo oblíbené seznamy skladeb jako RapCaviar, Viva Lation a další.
  • Streamovat ze Spotify Free z aplikace Sonos nebo přímo z aplikace Spotify.
  • Ať už používáte Spotify pravidelně či nikoliv, pamatujte, že prostřednictvím systému Sonos můžete spravovat i další služby a účty. Přidejte bezplatný Spotify Free k více než stovce stávajících streamovacích služeb a objevte nespočet možností.
  • Začínáme: Ujistěte se, že má vaše Sonos aplikace nainstalovanou poslední verzi softwaru. Přejděte do Nastavení > Služby > klikněte na Přidat službu > Nastavení nebo Přihlášení.

Nejnovější aktualizace softwaru přináší také nový design služby Spotify v aplikaci Sonos. Tím bude přístup a ovládání oblíbených položek v aplikaci Spotify ucelenější.  

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Sonos One SL (5 190 Kč)
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Sonos One SL (5 190 Kč)
Sonos Move (10 490 Kč)
Sonos Move (10 490 Kč)
Sonos One SL (5 190 Kč)
Sonos One SL (5 190 Kč)
Spotify Free v aplikaci Sonos
 
 
 

Společnost Sonos byla založena v roce 2002 v Santa Barbaře v Kalifornii. Její poslání je jednoduché – pomáhat světu poslouchat lépe. Věříme, že lepší poslech znamená i lepší život. Věříme, že domov naplněný hudbou je šťastnější. Naší úlohou je zařídit, aby byl poslech hudby jednodušší. Chceme sbližovat lidi a využívat možností moderních technologií pro zlepšení našich životů. Posluchač je pro nás na prvním místě.  Hudba byla a vždy bude v srdci naší kultury, avšak nyní má mnohem širší záběr od podcastů, audioknih až po televizi, film a hry. Nevyrábíme pouhé reproduktory – Sonos je otevřená platforma poskytující přístup ke kompletní zvukové kultuře.

www.sonos.co.cz

www.sonos.com

Markéta Topolčányová

Tel.: 778 430 052

E-mail: marketat@doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]