doblogoo

Profil Elegante získal cenu Red Dot

Deceuninck

Publikováno: 03. 04. 2019
Autor: Markéta Rejmonová

 

Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Přední výrobce okenních a dveřních profilů, Deceuninck, získal za svůj nový profilový systém Elegante cenu Red Dot v kategorii Produktový design.

 

Elegante kombinuje vynikající izolační vlastnosti s extrémně štíhlým designem. Deceuninck vyvinul vůbec nejštíhlejší PVC profilový systém na trhu (exteriérová hrana pouhých 9 mm) a podařilo se mu tak propojit design s nejlepšími technickými parametry.

„PVC profily si zákazníci nikdy nevybírali kvůli vzhledu. S profilovým systémem Elegante máme ambici tento přístup změnit. Elegante je výsledkem našich investic do inovací a designu. A toto mezinárodní uznání jen dosvědčuje, že jdeme správnou cestou,“ komentuje ocenění Francis Van Eeckhout, generální ředitel společnosti Deceuninck.

Profil Elegante byl oceněn 40člennou mezinárodní komisí za svůj vysoce kvalitní design. Cena Red Dot je udělována již od roku 1955 a je považována za jednu z nejvýznamnějších evropských cen za design.

 

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Profily Elegante - interiér
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Profily Elegante - interiér
Profily Elegante - detail
Profily Elegante - řez profilem 1
Profily Elegante - řez profilem 2
Profily Elegante - exteriér
Logo Red Dot 2019
 
 
 
Profily Elegante - interiér
 
Profily Elegante - detail
 
Profily Elegante - řez profilem 1
 
Profily Elegante - řez profilem 2
 
Profily Elegante - exteriér
 
Logo Red Dot 2019
 
 
Profily Elegante - interiérProfily Elegante - detailProfily Elegante - řez profilem 1Profily Elegante - řez profilem 2Profily Elegante - exteriérLogo Red Dot 2019
 
 

Deceuninck Group je přední evropský výrobce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů s parametry pro nízkoenergetické a pasivní bydlení. Zaměřuje se také na výrobu stavebních systémů, zejména fasádních obkladů a teras. Skupina Deceuninck se řadí mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 20 zemích Evropy (včetně Ruska a Turecka), dále v Severní i Jižní Americe, Asii a Austrálii.

Česká pobočka Deceuninck, spol. s r. o. (dříve Inoutic/Deceunink, spol. s r. o.), byla založena roku 1993. Na na českém, slovenském a maďarském trhu tedy úspěšně působí už více než 25 let. Zajišťuje prodej, marketing, technickou podporu a zákaznický servis okenních a dveřních systémů – Eforte, Prestige a Arcade, novinky Elegante a dalších stavebních systémů, jako jsou terasy z kompozitního materiálu Twinson či hliníkové fasádní obklady Premium.

www.deceuninck.cz

Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]