Časopis dTest označil multifunkční parní troubu AEG BSE782320M logem dobrá kvalita

AEG

25.09.2019

Lucie Krejbichová

Nezávislý spotřebitelský časopis dTest podrobil v září multifunkční parní trouby důkladnému testování. Mezi testovanými se objevila i trouba AEG, model BSE782320M, která si vysloužila označení „značka kvality“. Časopis dTest dle vlastních slov trouba AEG v žádné kategorii nezklamala: skvěle peče, pohodlně se obsluhuje a současně patří k těm tišším.

Model AEG BSE782320M si velmi dobře vedl v testech obsluhy spotřebiče. Nejvyšší známku si odnesl díky svému jednoduchému nastavování základních režimů, zvukovým signálům, uživatelsky příjemnému osvětlení trouby i otevírání a zavírání. Technologie tlumeného zavírání zajišťuje, že se dvířka trouby vždy lehce a tiše zavřou. Trouba tak kombinuje atraktivní vzhled s praktickými funkcemi a skvělým výkonem.

Hodnocení obsluhy zahrnuje práci s kontrolním panelem, nastavení časovače, ovládání automatických i nastavitelných programů, manipulaci s dvířky, viditelnost do trouby v průběhu pečení, vkládání a vyjímání pokrmů, údržbu trouby ručním čistěním a také hodnocení návodu k použití.

Velmi dobře si vedla trouba při testovací přípravě lososa v páře. Výsledný pokrm skvěle vypadal i chutnal a odnesl si nejvyšší možné hodnocení. Součástí trouby je teplotní sonda, která umožňuje v průběhu přípravy měřit teplotu středu vašeho pokrmu. Pokaždé tak bez námahy dosáhnete dokonalých výsledků.

Nejvyšší hodnocení (100 %) si trouba vysloužila v otázkách bezpečnosti. Časopis dTest ocenil jak elektrickou a mechanickou, tak i tepelnou bezpečnost. Testy bezpečnosti částečně vycházejí z normy EN 60335-2-6. Skládaly se z bezpečnosti před úrazem elektřinou, tepelné a mechanické bezpečnosti. Při zkoušce tepelné bezpečnosti byla měřena teplota přístupných částí trouby (skleněných dvířek, kontrolního panelu, madla).

Electrolux je přední světová společnost vytvářející spotřebiče, které již více než 100 let formují život svých zákazníků k lepšímu. K naší misi za lepší život neodmyslitelně patří i náš závazek přinášet důmyslně navržená, inovativní, a hlavně udržitelná řešení. Pod našimi značkami Electrolux, AEG a Frigidaire prodáváme každý rok přibližně 60 milionů domácích spotřebičů ve více než 120 zemích světa. V roce 2020 měla společnost Electrolux tržby 116 miliard SEK a zaměstnávala 48 000 lidí po celém světě.

https://www.aeg.cz/
Lucie Krejbichová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies