Čistitelný nátěr Primalex Ceramic nově s vylepšenou recepturou

Primalex

21.04.2022

Barbora Blahnová

Moderní interiérový nátěr Primalex Ceramic získal vylepšenou recepturu, díky níž je skutečně čistitelný, a ještě odolnější vůči skvrnám. Barva navíc vyniká svou vysokou paropropustností, je hypoalergenní a výborně kryje. Krásných čistých stěn tak dosáhnete i bez profesionálního malíře. Nový Ceramic můžete i nadále vybírat z palety 23 jemných matných odstínů, které byly inspirovány vzácnými nerosty a přírodními úkazy.

Pro čisté stěny beze skvrn

Primalex Ceramic vás díky své nové vylepšené receptuře zaručeně přesvědčí o tom, že stěny mohou být nejen omyvatelné, ale skutečně čistitelné a beze skvrn. Tento prémiový nátěr je nyní ještě odolnější vůči těm nejhorším nepřátelům stěn, jako jsou skvrny od kečupu, oleje, hořčice, kávy nebo červeného vína. Už vás tak nevyvede z míry, když se po rodinné oslavě na stěně nečekaně ocitne skvrna od jídla nebo šmouha od podrážek bot.

Všechny běžné i problematické skvrny velmi snadno odstraníte pomocí houbičky a saponátu. Po vyčištění navíc nedojde ke změně charakteru povrchu. Stěny si tak zachovají svůj elegantně matný a stálobarevný vzhled. Nátěr totiž obsahuje inovativní hydrofobní částice, které v kombinaci s kvalitní disperzí zabrání průniku nečistot do hloubky. Vytvoří tak povrch, který odolá nejen skvrnám, ale i dezinfekčním přípravkům,“ vysvětluje Radek Kříž, technický poradce značky Primalex.

Do domácnosti i veřejných prostorů

Primalex Ceramic je maximálně odolný a zároveň velmi dobře paropropustný.„Testy prokázaly, že podle technické normy ČSN EN 13300 ho lze kvalifikovat do nejvyšší třídy paropropustnosti,“ přibližuje Radek Kříž. Nátěr je ideální do vysoce frekventovaných a zatěžovaných místností, jako jsou chodby, kuchyně nebo koupelny. Ocení ho také domácnosti s dětmi a domácími mazlíčky. Díky svým hypoalergenním vlastnostem je navíc vhodný i pro alergiky a do veřejných prostorů, jako jsou školy, nemocnice či provozovny stravovacích služeb.

Dokonalé stěny i bez profesionála

Interiérová barva Primalex Ceramic vás překvapí také svou výbornou a spolehlivou kryvostí. Její ještě krémovější konzistence výrazně zjednoduší aplikaci nátěru. Vyšší otěruvzdornost a mechanická odolnost zase zabrání vzniku odlesků (tzv. sametování). Takže i bez profesionálních dovedností dosáhnete krásně homogenního povrchu. Nátěr navíc garantuje první třídu oděru za mokra. Svou extra čistitelnost a mechanickou odolnost pak získá po třech týdnech, kdy dojde k jeho plnému vyzrání.

I světlé stěny zůstanou beze skvrn

Primalex Ceramic můžete i nadále vybírat z palety 23 jemných barevných odstínů, které byly inspirovány nejkrásnějšími nerosty a přírodními úkazy. Právě u těchto pastelových barev, které jsou více náchylné na znečištění, zaručeně oceníte odolnost nátěru. Díky tomu stěny zůstanou dokonale čisté. Inspirujte se například jemně béžovým odstínem proslulých doverských křídových útesů v jižní Anglii nebo barvou alabastru – minerálu, který byl oblíbený již ve starověkém Egyptě.

Primalex Ceramic s novou vylepšenou recepturou

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, velkým výběrem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je vedle vlastní laboratoře kontrolována také organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež zavedla certifikaci podle systémů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky a barvy na kov i dřevo. Disponuje sítí více než 400 tónovacích center pro tónování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České i Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Primalex je držitelem mezinárodního ocenění Superbrands a řadí se tak mezi nejlepší a nejsilnější značky ve svém oboru.

http://www.primalex.cz/
Barbora Blahnová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies