Návrat k přírodě s novými odstíny Primalex INSPIRO

Primalex

06.04.2022

Barbora Blahnová

Moderní interiérový nátěr Primalex INSPIRO je nově k dispozici ve 23 elegantních matných odstínech, které vám pomohou dosáhnout nadčasových kombinací a vytvořit dokonalou atmosféru. Díky inspirativní barevné paletě, v níž se odráží i zkušenost s celosvětovou pandemií, se váš domov stane bezpečným útočištěm a ideálním místem pro odpočinek.

Harmonické odstíny inspirované přírodou

Celosvětová pandemie silně ovlivnila nejen naše životy, ale také interiérový design a barevné trendy. Promítla se i do nové inspirativní barevné kolekce Primalex INSPIRO. „Kolekce 23 elegantních odstínů Primalex INSPIRO nabízí nespočet možností pro vlastní kreativitu a podpoří dobrou náladu i pozitivní energii,“ dodává designérka Primalex Alexandra Dýcková.

Klidná a jemná barevná paleta 19 odstínů inspirovaných přírodou je doplněna o 4 kontrastující, optimistické a energické odstíny odkazující na trendy minulých let. Neutrální tóny jako jemné béžové, šedé a nažloutlé odstíny vytváří spolu s terakotovými barvami útulný, moderní a nadčasový interiér. Světlá modrozelená a osvěžující zelená povzbuzují naši vnitřní sílu. Několik šedých minerálních odstínů zase symbolizuje návrat k přírodním surovým materiálům.

Nadčasové barevné kombinace

Primalex INSPIRO si získá milovníky současného, skandinávského i vintage stylu. „Nadčasové odstíny nabízejí pestré možnosti barevných kombinací, mezi nimiž si každý najde tu svou. Vystihnou tak přesně váš osobitý styl,“ přibližuje Alexandra Dýcková. Kombinace uklidňující béžové (mocca kafe), hluboké modrozelené (arktický led) a osvěžující světle tyrkysové (mořská pěna) se například nese v duchu návratu k přírodě, evokuje procházku lesem nebo po břehu moře. Hřejivé růžové tóny (meruňkový krém) doplněné o vibrující žlutou (zlatý okr) a uklidňující světle šedou (holubí pírko) vykouzlí úsměv na rtech dětem i dospělým. Kombinace energické červené (ranní červánky), kontrastní tyrkysové (mořská pěna) a uklidňující béžové (písečná duna) zase působí jako lehká připomínka starých dob. 

Pro dlouhodobě dokonalý vzhled

Primalex INSPIRO je ideálním řešením zejména do interiérů reprezentativního charakteru, jako jsou obývací pokoje, jídelny, pracovny nebo kanceláře. Vysoce otěruvzdorná barva překvapí svou velmi snadnou aplikací, která je podpořena i výbornou kryvostí. Je navíc odolná vůči otěru a vysoce trvanlivá, takže si i po letech zachová svůj dokonalý vzhled. Nátěr je určený k aplikaci na stěny a stropy z minerálních a sádrových omítek nebo sádrokartonových desek.

Neváhejte a inspirujte se designovými interiérovými barvami ve 23 uklidňujících hravých odstínech. A pokud jste si z hotových odstínů nevybrali, můžete si nátěr Primalex INSPIRO báze nechat natónovat do více než 20 000 barev přesně podle svých potřeb a představ. Odborníci na prodejnách barev vám s výběrem správných odstínů i jejich kombinací rádi poradí a barvy vám připraví na počkání.

Nové odstíny Primalex INSPIRO

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, velkým výběrem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je vedle vlastní laboratoře kontrolována také organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež zavedla certifikaci podle systémů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky a barvy na kov i dřevo. Disponuje sítí více než 400 tónovacích center pro tónování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České i Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Primalex je držitelem mezinárodního ocenění Superbrands a řadí se tak mezi nejlepší a nejsilnější značky ve svém oboru.

http://www.primalex.cz/
Barbora Blahnová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies