Sonos představuje Roam SL – ultrapřenosný chytrý reproduktor je nyní ještě dostupnější

Sonos

01.03.2022

Markéta Topolčányová

Stejně jako Roam nabízí i levnější varianta Roam SL vzhledem ke své velikosti neuvěřitelný zvuk. Nová funkce spořič baterie zajišťuje ještě delší výdrž baterie a díky své nižší ceně se reproduktor s absencí mikrofonu stává dostupnějším.

Společnost Sonos představuje Roam SL, který nabízí neuvěřitelný zvuk navzdory své velikosti, celodenní výdrž baterie, snadné nastavení a inovativní funkce zabalené do prémiového a odolného designu. S tímto lehkým, přenosným reproduktorem zažijete úžasný zvuk doma, venku i na cestách. Výdrž baterie vám umožní dlouhý poslech hudby, rádia, audioknih, podcastů a dalšího obsahu ze všech vašich oblíbených služeb. Roam SL připojíte doma k Wi-Fi a jednoduše ovládáte prostřednictvím aplikace Sonos a Apple AirPlay 2. Když jste mimo dosah sítě, použijete Bluetooth. Přidáním dalších reproduktorů Sonos si doma vytvoříte úžasný zvukový systém pro poslech ve více místnostech najednou, a všechny fungují společně přes Wi-Fi. Sonos Roam SL je dostupný od 15. března za 4 490 Kč.

Sonos Roam SL. Seznamte se

 • Promyšlená akustická architektura přináší bohatý, prokreslený zvuk s maximální čistotou, hloubkou a plností, kterou očekáváte od většího reproduktoru.
 • Streamujte ze všech svých oblíbených služeb doma na Wi-Fi a na cestách přes Bluetooth.
 • Užijte si až 10 hodin nepřetržitého přehrávání na jedno nabití a až 10denní výdrží baterie v režimu spánku. Pro ještě delší výdrž baterie aktivujte spořič baterie, aby se reproduktor úplně vypnul, když se nepoužívá.
 • Připojte se ke zbytku svého systému Sonos doma přes Wi-Fi a užívejte si zážitek
  z poslechu ve více místnostech s ostatními reproduktory Sonos a soundbary ve vaší domácnosti. Všechno funguje společně přes Wi-Fi a když jste na cestách, přepněte reproduktor na Bluetooth.
 • Reproduktor dovoluje stereo párování Roam SL s druhým Roam SL nebo Sonos Roam, když jste připojeni přes Wi-Fi.
 • Vodotěsný a nárazuvzdorný design má hodnocení IP67 a Roam SL může být ponořen do hloubky jednoho metru vody po dobu až 30 minut.
 • Díky trojúhelníkovému tvaru a kompaktním rozměrům se vejde do každé tašky nebo nejmenšího rohu místnosti.
 • Silikonová vystouplá tlačítka pomáhají zabránit náhodnému stisknutí na cestách.
 • Další výhodou je jeho variabilní umístění – vertikálně zabírá co nejméně místa a stabilní horizontální postavení oceníte na nerovném venkovním terénu.
 • Při nabíjení můžete Roam připojit buď k magnetické bezdrátové nabíječce značky Sonos, která se prodává samostatně, nebo k libovolné bezdrátové nabíječce Qi, nebo ho dobít pomocí kabelu USB-C, který je součástí balení.
 • Reproduktor Roam SL se prodává v barevných provedeních Shadow Black a Lunar White.

Společnost Sonos byla založena v roce 2002 v Santa Barbaře v Kalifornii. Její poslání je jednoduché – pomáhat světu poslouchat lépe. Věříme, že lepší poslech znamená i lepší život. Věříme, že domov naplněný hudbou je šťastnější. Naší úlohou je zařídit, aby byl poslech hudby jednodušší. Chceme sbližovat lidi a využívat možností moderních technologií pro zlepšení našich životů. Posluchač je pro nás na prvním místě.  Hudba byla a vždy bude v srdci naší kultury, avšak nyní má mnohem širší záběr od podcastů, audioknih až po televizi, film a hry. Nevyrábíme pouhé reproduktory – Sonos je otevřená platforma poskytující přístup ke kompletní zvukové kultuře.

http://www.sonos.com
Markéta Topolčányová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies