doblogoo

Hliníkové obklady Premium – designově dokonalá fasáda

Inoutic

Publikováno: 26. 02. 2018
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Společnost Inoutic uvádí na trh hliníkové fasádní obklady Premium s integrovaným systémem odvětrávání, které jsou vhodné nejen pro moderní novostavby, ale díky své barevné variabilitě i pro rekonstrukce starších objektů se zateplenou i nezateplenou fasádou. 

 

Odolné a bezúdržbové řešení

Hliníkové fasádní obklady Premium mají dlouhou životnost a jsou zcela bezúdržbové (hliník nekoroduje a nejsou tedy třeba žádné nátěry, jako např. u dřevěného obložení fasády). Díky integrovanému systému odvětrávání fasáda dýchá a nevlhne, zároveň je chráněna před nepříznivými vlivy počasí. Vlhkost představuje jednu z největších hrozeb pro jakoukoliv stavbu. Odvětrání vnější fasády ulehčuje vypařování vlhkosti z nosné stěny, protože zde dochází k neustálé cirkulaci vzduchu.

Futuristický design

Hliníkové obklady Premium vynikají moderním designem, širokým výběrem barev (vzorník RAL + speciální barvy: eloxovaná černá, stříbrná, hnědá) i kvalitou zpracování. Navíc je možné je kombinovat s fasádním obkladem Twinson Premium z kompozitního materiálu s přirozeným vzhledem dřeva.

Šetří výdaje za energie a nejen to!

Obložení fasády přirozeně brání úniku tepla ven z budovy a naopak průniku hluku dovnitř. Hliníkové obklady Premium jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu, který brání šíření ohně a splňuje požadavky protipožární odolnosti třídy A.

Konstrukce

Díky konstrukci s opěrnými příčkami dochází při instalaci k minimálnímu poškození a zatížení podkladové stěny, výsledný fasádní obklad je velmi pevný a odolný. Montáž pomocí skrytých spon je snadná a rychlá, skryté spony neruší vzhled fasády.

Systém pero-drážka zajišťuje, že jednotlivé časti hliníkové fasády Premium do sebe těsně zapadají, ale fasáda je odolná i proti tepelnému rozpínání – tento systém je schopný absorbovat tepelné deformace, které jsou důsledkem kolísání teplot v každém ročním období.

V nabídce jsou lamely v délce 3 m, spotřeba materiálu je 6 m/m2. Inoutic nabízí k fasádnímu hliníkovému obkladu Premium také pestrou škálu hliníkových doplňků pro snadné zvládnutí detailů. 

Široké využití

Hliníkové fasádní obklady Premium jsou velmi tenké, proto se hodí nejen na novostavby, ale i na starší budovy se zateplenou i nezateplenou fasádou, na obložení vikýřových či střešních oken nebo okapů. Taková fasáda zvyšuje hodnotu vašeho domu.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
 
 
obklad Premium
 
obklad Premium
 
 
obklad Premiumobklad Premium
 
 

Společnost Inoutic je dceřiná firma belgického koncernu Deceuninck, předního výrobce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů s parametry pro nízkoenergetické a pasivní bydlení. Zaměřuje se také na výrobu stavebních systémů, zejména obkladů a teras. Skupina Deceuninck se řadí mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní v 19 zemích Evropy (včetně Ruska a Turecka), severní i jižní Americe a Asii.

Inoutic/Deceuninck patří k zodpovědným výrobcům PVC okenních a dveřních systémů, jehož výrobky prochází tzv. uzavřenou výrobní smyčkou. Produkty, které firma vyrobí, po skončení jejich uplatnění následně zpracuje ve své recyklační lince v belgickém Diksmuide, otevřené v roce 2012. Surovina se následně znovu použije pro výrobu PVC profilů s recyklovaným jádrem – EcoPowerCore, které si zachovávají vysoké materiálové vlastnosti.

Česká pobočka Inoutic byla založena a úspěšně působí na trhu již od roku 1993. Jako dceřiná obchodní jednotka zajišťuje prodej a zákaznický servis okenních a dveřních systémů – Eforte, Prestige a Arcade, včetně varianty s recyklovaným jádrem EcoPowerCore a dalších stavebních systémů, jako je kompozitní materiál Twinson či obklady Standard apod.

www.inoutic.cz 

Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa@doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2017 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]