doblogoo

Limitovaná edice lahví Becherovka Cities jako originální dárek nebo do sbírky

Becherovka

Publikováno: 07. 09. 2020
Autor: Markéta Topolčányová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Ikonická značka Becherovka se těší velké oblibě nejen v tuzemsku, ale patří také mezi typické suvenýry, které si s sebou odvážejí návštěvníci Česka. Proto se Becherovka rozhodla vytvořit speciální limitovanou edici s etiketami zobrazujícími dvě česká města: vznikly výtvarné designy na téma Prahy, do které míří nejvíce zahraničních turistů, a Karlových Varů, domovského města tohoto likéru.

 

Povedené ilustrace pracují především s modrými – pro značku typickými – tóny v kombinaci se žlutými a zlatými akcenty. Styl ilustrace je navržen v souladu s přírodním původem a originalitou Becherovky. Etiketa je zpracována moderně s důrazem na detail, promítá se v ní však i tradice spojená s likérem. Edice Praha zachycuje typické dominanty hlavního města, stejně tak na edici Karlovy Vary je znázorněna koláž charakteristických prvků a budov nejznámějšího českého lázeňského města.

Etikety Becherovka Cities byly navrženy tak, aby na první pohled zaujaly výtvarným zpracováním, staly se ozdobou ikonické lahve a atraktivním dárkem, suvenýrem nebo sběratelským kouskem. Limitovaná edice je k dostání pouze ve vybraných prodejnách: Jan Becher Prague Bar&Shop v centru Prahy, ve značkové prodejně a návštěvnickém centru v Karlových Varech a na pražském letišti.

Originální ilustrace jsou inspirovány novou vizuální identitou Becherovky a byly vytvořeny studiem Cocoon Prague.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Becherovka - Limitovaná edice Cities - Praha
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Becherovka - Limitovaná edice Cities - Praha
Becherovka - Limitovaná edice Cities - Karlovy Vary
Becherovka - Limitovaná edice Cities
 
 
 

Becherovka je tradičním likérem a národním dědictvím České republiky. Její vznik se datuje do roku 1807, kdy byl započat historicky první prodej českého bylinného likéru. Harmonická směs 20 bylin a koření, karlovarská voda, vysoce kvalitní líh a přírodní cukr Becherovce propůjčují nadčasovou chuť založenou na tajné receptuře, která se od počátku výroby nezměnila. Stoprocentně přírodní produkt bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů si brzy získal oblibu nejen v Čechách a v současné době se vyváží do více než 40 zemí světa. Výjimečná kvalita a bohatá historie Becherovky sahající až do počátku 19. století dělají tento produkt opravdu výjimečným. Současným vlastníkem karlovarské Becherovky je francouzský koncern Pernod Ricard, jeden ze tří největších světových výrobců lihovin a vín. 

www.becherovka.com 

 

Markéta Topolčányová

Tel.: 778 430 052

E-mail: marketat@doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]