Osvěžující kombinace ovoce a bylin. To je nová Becherovka Orange & Ginger

Becherovka

13.03.2024

Markéta Topolčányová

Becherovka uvádí novinku z řady Fruits & Herbs, která v sobě snoubí dlouholeté zkušenosti s výrobou bylinných likérů a experimentování s chutěmi lahodného ovoce. Becherovka Orange & Ginger je založena na perfektně vyvážené kombinaci šťavnatého pomeranče se špetkou štiplavého zázvoru a jemnou chutí bylin. Nižší procento alkoholu z likéru dělá perfektní volbu pro každou příležitost, ať už si ho vychutnáte samostatně, nebo v osvěžujícím koktejlu.

Becherovka Orange & Ginger je ochucený likér světle oranžové barvy s nádechem opálového lesku. Intenzivní citrusová vůně se mísí s bylinným aroma. Novinka se inspiruje kouzlem tradičních bylinných tónů Becherovky a vytváří neodolatelnou kombinaci osvěžující chuti šťavnatého pomeranče s jemnou hořkostí zázvoru, který zanechá na jazyku štiplavou dochuť a tím ještě zvýrazní chuťový zážitek.

Becherovka Orange & Ginger je novým přírůstkem do řady Fruits & Herbs, ve které najdete i oblíbený bylinný likér Lemond. Ten byl na trh uveden v roce 2008 a v roce 2020 se dočkal nového designu. Celá řada odkazuje motivy na svých etiketách na přírodu a autentickou chuť použitých ingrediencí. Prémiový design ve spojení s ikonickou plochou lahví pak navazuje na Becherovku Original. Osvěžující tradičně netradiční chuť Becherovky Orange & Ginger s 20 % alkoholu zakoupíte v půllitrovém balení za 229 Kč.

Ponořte se do osvěžujících chutí pomeranče, bylin a zázvoru! Díky nízkému obsahu alkoholu je Becherovka Orange & Ginger perfektní volbou na přípitky. Nejlépe chutná likér vychlazený z lednice a podávaný samostatně. Milovníci míchaných nápojů si ale také přijdou na své díky signature koktejlu Oringer, který propojuje Becherovku Orange & Ginger se zázvorovou limonádou a pomerančem.

Oringer

led

50 ml Becherovky Orange & Ginger

100 ml Ginger Ale (zázvorová limonáda)

osminka pomeranče

Do sklenice vložíme led, nalijeme do ní Becherovku Orange & Ginger, dolijeme Ginger Ale, lehce promícháme a vymáčkneme osminku pomeranče. Na zdraví!

Najděte svůj dokonalý mix!

Becherovka je tradičním likérem a národním dědictvím České republiky. Její vznik se datuje do roku 1807, kdy byl započat historicky první prodej českého bylinného likéru. Harmonická směs 20 bylin a koření, karlovarská voda, vysoce kvalitní líh a přírodní cukr Becherovce propůjčují nadčasovou chuť založenou na tajné receptuře, která se od počátku výroby nezměnila. Stoprocentně přírodní produkt bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů si brzy získal oblibu nejen v Čechách a v současné době se vyváží do více než 40 zemí světa. Výjimečná kvalita a bohatá historie Becherovky sahající až do počátku 19. století dělají tento produkt opravdu výjimečným. Současným vlastníkem karlovarské Becherovky je francouzský koncern Pernod Ricard, jeden ze tří největších světových výrobců lihovin a vín.

https://becherovka.com
Markéta Topolčányová

© doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]

Nastavení cookies